Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vítám Vás!

6. 8. 2013

Milí rodiče,

vítám vás uprostřed léta na zbrusu nových stránkách naší - teď už čtvrté - třídy. K vytvoření těchto stránek mě vedla snaha zpřehlednit komunikaci ohledně třídních záležitostí - ať už se jedná o učivo "pro marody", informace o nadcházejících akcích, fotogalerie a mnohém dalším. Stránky jsou zatím ve fázi zrodu, postupně budu přidávat informace, fotky atd.

Věřím, že tento krok přivítáte a stránky budou plnit svůj účel - tedy naši co nejlepší a nejpříjemnější komunikaci a spolupráci.  

Protože obchodní domy i papírnictví už vyrukovaly s podzimní nabídkou, dala jsem dohromady zcela předběžný orientační seznam pomůcek, které nadcházející čtvrťáci budou potřebovat. Protože ředitelství školy upřesňuje vyučující jednotlivých předmětů v jednotlivých třídách v posledním srpnovém týdnu, je seznam především sešitů opravdu orientační. Mohu se s velkou pravděpodobností domnívat, že základní předměty (ČJ, M, AJ) budu v naší třídě učit opět já, ale co se týče přírodovědy a vlastivědy, to mi bude známo až v přípravném týdnu. Ostatní pomůcky by měly být "univerzální" - tedy bez ohledu, jestli předmět budu učit já či někdo jiný.

 

Pokud máte dotazy, připomínky či nápady, můžete je zvěčnit v návštěvní knize v hlavním menu, budu ráda 

(například ohledně zaheslování stránek a umožnění přístupu pouze nám - členům - přivítali byste?)

 

Zdravím děti a přeji pěkný srpen!

Jana Tomanová